
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 10 % |
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Diameter | 8.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Resistance | 13 mΩ |
| Height | 850 µm |
| Packaging | Bulk |
| Depth | 5 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Lead Pitch | 5 mm |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 915 MHz |
| Current Rating | 10 A |
| Interface | SPI |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 1.9 V |
| Shielding | Unshielded |
| Data Rate | 50 kbps |
| Current - Receiving | 12.5 mA |
| Current - Transmitting | 30 mA |
| Max Frequency | 928 MHz |
| Output Power | 10 dBm |
| Sensitivity (dBm) | -100 dBm |
Stock: 5925
Distributors
pcbx
Unit Price$2.49041
Ext.Price$2.49041
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.49041 | $2.49041 |
| 10 | $2.26463 | $22.64630 |
| 25 | $2.05932 | $51.48300 |
| 50 | $1.87262 | $93.63100 |
| 100 | $1.70285 | $170.28500 |
| 300 | $1.54847 | $464.54100 |
| 500 | $1.40807 | $704.03500 |
